درباره ما

شرکت مهندسی بازرگانی ایــرکــو

امروزه بجای افراد توانمند این تیم های توانمند هستند که کارها و پروژه های بزرگ انجام میدهند.

شرکت مهندسی بازرگانی اسپانه یزداد راویس [ایرکو] در سال ۱۳۸۹ کار خود را در رشته برق و اتوماسیون صنعتی آغاز نمود .

در سال ۱۳۹۰ با دریافت نمایندگی ویژه در استان اصفهان در زمینه واردات انواع کالاها از دوبی و اروپا به کار خود ادامه داد.

شرکت مهندسی [ایرکو] با سال ها کار آزمودگی و برخورداری از کارشناسان تحصیل کرده و متخصص در بیشترزمینه ها تلاش در فراهم کردن بهترین سازو کار و ابزار ها با بهترین کیفیت و نشان های نامی کار خود را بیش از پیش گسترش داده وهمواره تلاش نموده کالا های فراهم شده دارای فن آوری برتر باشد تابتواند ابزارهای قدیمی را زیر پوشش خود بگیرد وجایگزین دستگاه های فرسوده نماید.

در راستای ارزش گذاری برنامه های این شرکت مهندسی ایرکو که همواره افزایش گستره کاری اش بوده است در سال ۱۳۹۳با بهره گیری از کارکنان کار آزموده دست به گشایش بخشی پویا در زمینه فراهم کردن سازو برگ الکترونیک قدرت برای کارخانه های بزرگ صنعتی نمود.

در دنیای امروز یک مسابقه جهانی برای فروش بیشتر و ارائه خدمات بهتر در جریان است، در این مسابقه عده ایی حذف و آنان که باقی می مانند با رقبای جدید روبرو خواهند شد جایزه این مسابقه حفظ بقا و تداوم فعالیت شرکت کنندگان در این رقابت است و جایزه به کسانی تعلق میگیرد که با همه توان تلاش میکنند تا در این رقابت آمادگی و شایستگی بیشتری از خود نشان دهند.

بر همین اساس شرکت مهندسی ایرکو با بهره گیری از نیروهای جوان ، تحصیل کرده و متخصص سعی بر استفاده از ایده های نو و بروز جهت خدمت رسانی هرچه بهتر به مشتریان خود نموده است.

شرکت مهندسی بازرگانی [ ایرکو] هم اکنون با صنایع بزرگ کشور همچون ذوب آهن اصفهان ، فولاد زرند کرمان ، پالایشگاه اصفهان ، فولاد هرمزگان ، فولاد مبارکه ومجموعه بزرگ سیتی سنتر همکاری می نماید.

نمایندگی کابل الکاب، فروش تریستور و فروش قطعات الکترونیک صنعتی از خدمات ماست.

برای مشاوره در زمینه قطعات الکترونیک صنعتی و محصولات ایرکو با ما در ارتباط باشید.

درباره شرکت مهندسی ایرکو

موفقیت ثمره ی ترسیم یک افق و پشتکار برای رسیدن به آن است؛ ما وقتی با ملت های گوناگون ارتباط برقرار میکنیم فاصله ی ما را با کسب و کار های هم تراز خود زیاد و به کسب و کار های موفق در سطح جهانی نزدیکتر میکند.

قیمت مناسب

تنوع محصولات

قیمت مناسب

متخصصان توانمند

ارسال سریع

تیم ما